Preskočiť na obsah
Matúš Kopanica

Stavebníctvo

Matúš Kopanica

Zemné práce

Obec
Dolná Streda
Od roku
2024
IČO
56 031 734

Matúš Kopanica

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
925 63 Dolná Streda
Na trhu od
23. januára 2024
IČO
56 031 734
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Matúš Kopanica

Matúš Kopanica – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolná Streda. Podniká od 23. januára 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Matúš Kopanica
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 031 734
Dátum vzniku
23. januára 2024
Miesto podnikania
925 63 Dolná Streda
Živnostenský register
Okresný úrad Galanta, vložka č. 220-40159
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Matúš Kopanica zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Matúš Kopanica?

Miesto podnikania je v obci 925 63 Dolná Streda.

Čím sa Matúš Kopanica zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Matúš Kopanica?

IČO je 56 031 734.

Odkedy podniká Matúš Kopanica?

Podnikanie začalo 23. januára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Matúš Kopanica podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese matus-kopanica.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.